Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Краматорську стався спалах кору – керівник Донеччини

Із підтвердженим діагнозом уже госпіталізовано чверть сотні людей.

У Краматорську зафіксовано спалах кору. Про це повідомив керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Куць на своїй сторінці у Facebook.

Четверо дітей та двадцятеро дорослих з підтвердженим діагнозом "кір" госпіталізовані до Краматорських медзакладів. У...

Опубліковано Олександр Куць Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

"Четверо дітей та двадцятеро дорослих з підтвердженим діагнозом "кір" госпіталізовані до краматорських медзакладів. У маленьких пацієнтів стан середнього ступеня, ще одна дитина з підтвердженим діагнозом відпущена додому, оскільки хвороба протікає у легкій формі", - розповів він.

ВідеоЧи загрожує Україні епідемія кору і як захиститися від захворювання - інфекціоніст Юрій Жигарєв

8,5 тисяч українців захворіли на кір від початку 2019 року, п’ятеро людей померли від ускладнень цього захворювання. Найвищі показники захворюваності – у Львівській, Рівненській, Вінницькій, Хмельницькій областях і Києві. Чи загрожує Україні епідемія кору, як визначити основні симптоми захворювання, що робити людині, яка контактувала з хворим на кір? На ці та інші запитання сьогодні відповідає лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв.

Чи загрожує Україні епідемія кору і як захиститися від  захворювання - інфекціоніст Юрій Жигарєв

За словами керівника області, діти з різних шкіл Краматорська. Медики вже перевірили ці навчальні заклади та нарахували 78 учнів, які не були вакциновані. "Зателефонували батькам, рекомендували не легковажити здоров'ям дітей та зробити щеплення. Зараз перевіряється решта міських навчальних закладів, щоб зробити щеплення усім, кому належить. Вакцина у наявності є", - запевнив Куць.

Нагадаємо, за підрахунками ЮНІСЕФ, Україна очолила десятку країн, де 2018 року було зареєстровано найбільшу кількість випадків захворювання на кір. За даними організації, минулоріч 98 країн світу повідомили, що кількість зафіксованих випадків кору у них була більшою, ніж 2017 року. Так, в Україні сталося 30,338 тис. нових випадків захворювання на кір. На другому місці - Філіппіни (13,192 тис.), завершує трійку лідерів Бразилія (10,262 тис.).

У звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) для Європейського регіону йдеться, що кількість хворих на кір в Україні вища, ніж в усіх країн Європи разом узятих. В організації за 2018 рік нарахували в Україні понад 53 тисячі хворих, тоді як у решті країн Європи загалом 34 тисячі. На другому місці у цьому переліку Сербія (більше 5 тисяч хворих), далі йдуть Ізраїль і Франція (понад 2 900). У десятку країн з великою кількістю хворих також увійшли в Італія (2517), Росія (2256), Грузія (2203), Греція (2193), Албанія (1466) та Румунія (1087). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції