У Кривому Розі силовики проводять масштабні обшуки

Правоохоронці завітали в одразу кілька приміщень. 

У Кривому Розі силовики обшукують одразу кілька приміщень державних та комерційних установ.

Про це повідомляє "5 канал".

Зокрема, у будівлі місцевої газопостачальної компанії "Криворіжгаз" від самого ранку озброєні спецпризначенці в балаклавах проводять слідчі дії та вилучають документацію.

Наразі офіційна причина обшуків невідома, але з власних джерел канал дізнався, що їх пов'язують із вибухом газу в багатоповерхівці в червні, внаслідок чого постраждала літня жінка.

Крім того, від дев'ятої ранку представники спецпідрозділу КОРД та нацполіції Київської області провели обшуки на металобазі та офісній споруді. Майно пов'язують із місцевим кримінальним авторитетом. 

Нагадаємо, прокуратура та СБУ провела обшуки у Київській ОДА та у помешканнях деяких чиновниківЗазначається, що разом зі співробітниками СБУ низку обшуків провели як у службових приміщеннях, так і у помешканнях посадовців, яких підозрюють у створенні корупційної схеми.

Згідно з матеріалами слідства вбачається, що посадові особи управління інфраструктури КОДА протягом 2015-2016 років розробили протиправну схему видачі дозвільних документів на право обслуговування низки приміських автобусних маршрутів загального користування підконтрольним їм автомобільним перевізникам та афілійованим із ними структурам, які фактично не відповідали кваліфікаційним вимогам конкурсу. 

Залиште свій коментар