Сестра Розенблата позичила в його дружини майже 7 млн гривень

Олена Розенблат задекларувала зміни в майновому стані.

Олена Розенблат, яка є депутатом Новоград-Волинської райради і сестрою фігуранта бурштинової справи, нардепа Борислава Розенблата, задекларувала суттєві зміни в майновому стані.

Відповідне повідомлення оприлюднено в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як йдеться у документі від 28 липня, вона додала до декларації 4 млн 401 тисячу гривень позики від дружини свого брата, Жанни Розенблат, а 3 серпня, згідно з повідомленням, позичила в неї ще 2,5 млн грн.

Також 3 серпня Олена Розенблат задекларувала одержання подарунка в негрошовій формі від брата – частину будинка загальною площею 225,4 м2 у Житомирській області, вартість якого становить 98,5 тис. гривень.

Зазначимо, у декларації Борислава Розенблата вказано, що будівля перебуває у спільній власності із його сестрою – по 50% у кожного.

Нагадаємо, в червні в НАБУ розкрили схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардепи Розенблат і Поляков. Під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. 

Рада дозволила притягнути Полякова та Розенблата до відповідальності.

Суд зобов'язав Розенблата внести заставу в розмірі 7 млн грн, здати закордонний паспорт і вдягнути електронний браслет, заборонивши без відома слідства виїздити в інші міста, окрім Києва та Житомира. Раніше сам Розенблат обіцяв здати закордонний паспорт, якщо на це буде санкція суду.

Залиште свій коментар