Сестра Розенблата позичила в його дружини майже 7 млн гривень

Олена Розенблат задекларувала зміни в майновому стані.

Олена Розенблат, яка є депутатом Новоград-Волинської райради і сестрою фігуранта бурштинової справи, нардепа Борислава Розенблата, задекларувала суттєві зміни в майновому стані.

Відповідне повідомлення оприлюднено в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як йдеться у документі від 28 липня, вона додала до декларації 4 млн 401 тисячу гривень позики від дружини свого брата, Жанни Розенблат, а 3 серпня, згідно з повідомленням, позичила в неї ще 2,5 млн грн.

Також 3 серпня Олена Розенблат задекларувала одержання подарунка в негрошовій формі від брата – частину будинка загальною площею 225,4 м2 у Житомирській області, вартість якого становить 98,5 тис. гривень.

Зазначимо, у декларації Борислава Розенблата вказано, що будівля перебуває у спільній власності із його сестрою – по 50% у кожного.

Нагадаємо, в червні в НАБУ розкрили схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардепи Розенблат і Поляков. Під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. 

Рада дозволила притягнути Полякова та Розенблата до відповідальності.

Суд зобов'язав Розенблата внести заставу в розмірі 7 млн грн, здати закордонний паспорт і вдягнути електронний браслет, заборонивши без відома слідства виїздити в інші міста, окрім Києва та Житомира. Раніше сам Розенблат обіцяв здати закордонний паспорт, якщо на це буде санкція суду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: