Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розенблат розсипався в компліментах НАБУ після допиту

Політик прийшов до слідчих із великим запізненням.

У п'ятницю позбавлених імунітету Борислава Розенблата та Максима Полякова чекали в НАБУ, а Михайла Добкіна – в Генпрокуратурі. Останнього колеги-депутати напередодні дозволили навіть арештовувати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Представник "Опозиційного блоку" дотримав слова і прибув на допит вчасно – в оточенні охорони та адвокатів і, на всяк випадок, з речами першої необхідності. "Я нікуди не ховаюся, не тікаю, готовий дати слідству будь-які дані, котрі допоможуть встановити істину. Я вчора вже розмовляв із двома адвокатами – два із двох погодилися взятися за цю справу. Це адвокати європейські", - пояснив Добкін.

Відео Доки Поляков нібито захворів, нардепам Розенблату і Полякову вручили підозри

Розенблат на допит спізнився, з його слів, через затори. На вході до слідчих він висловив упевненість, що справа проти нього розвалиться, а отже жодних угод зі слідством чи зізнань не планує і закордониий паспорт до рішення суду здавати не збирається. "Паспорт там, де потрібно. Якщо буде рішення суду, здам, нема питань", - пояснив він.

Допит тривав менше двох годин. Розенблат вийшов у доброму гуморі і став нахвалювати професіоналізм слідчих НАБУ. "Не дарма ми гроші вкладаємо в НАБУ – це дійсно прогресивна нова сила, яка буде дійсно займатись антикорупційними справами, підібрані фахівці. Тобто не дарма платники податків платять кошти", - заявив депутат.

Фотогалерея Луценко не виключає ще подання на зняття недоторканості з нардепів восени (7 фото)

Слідчі дії з Добкіним тривали ще менше. Політик вийшов, попри власні очікування, без наручників, але вже у статусі підозрюваного. Суд щодо обрання запобіжного заходу Добкін очікує на початку наступного тижня, тож вихідні проведе на свободі і без жодних обмежень. "Я спитав у слідчого, чи обмежений я в пересуванні. Він мені сказав, що ні, я сьогодні можу поїхати в Харків, будь-яке інше місто України. На суд я приїду добровільно, коли мене викличуть", - пояснив нардеп.

Інший фігурант скандальних справ Максим Поляков на допит не з'явився, бо нібито захворів. Антикорупційний прокурор Назар Холодницький підтвердив, що Розенблату і Полякову вручили підозри. Далі слідство збере усі решта доказів і спрямує справу до суду для розгляду по суті. Все буде, як зі звичайними громадянами, от тільки підозрювані перебуватимуть на волі – принаймні поки що.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції