У Раді виявили 8 найбільш злісних регіоналів-"привидів"

Картки 8 депутатів у ході 8-ї сесії реєструвалися 60 разів при нульовому показнику письмової реєстрації їхніх власників.

Картки 8 депутатів Верховної ради від фракції Партії регіонів найчастіше проходили електронну реєстрацію в сесійному залі без письмової реєстрації їхніх власників, за дослідженням всеукраїнської громадської організації "Прозора демократія" і Українських Новин. Про це сказано в результатах дослідження.

Період дослідження - з 1 лютого по 8 липня (8-ма сесія Ради), усього за цей час відбулося 60 засідань парламенту.

Картки 8 депутатів у ході 8-ї сесії реєструвалися 60 разів при нульовому показнику письмової реєстрації їхніх власників.

До списку "привидів" сесії увійшли Рінат Ахметов, Ігор Гуменюк, Сергій Кий, Павло Климець, Володимир Мальцев, Сергій Момот, Василь Стельмашенко, Юрій Чертков.

У ході дослідження використовували дані офіційного сайту парламенту та письмової реєстрації депутатів, при дослідженні враховували норми чинного регламенту Ради.

Відповідно до дослідження "Прозорої демократії" і Українських новин за період з 1 січня 2010 року по 14 січня 2011 року (6-та і 7-ма сесії парламенту, включаючи позачергові) картки депутатів Верховної ради від фракції Партії регіонів Ріната Ахметова, Сергія Кия та Володимира Мальцева найчастіше проходили електронну реєстрацію в сесійному залі без письмової реєстрації їхніх власників.

Ці картки реєструвалися 125 разів при нульовому показнику письмової реєстрації їхніх власників.

Нагадаємо, як випливає з нещодавніх слів глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, ПР не знає, як змусити Ахметова та інших депутатів ходити до Верховної ради.

Читайте також:

В Донецькій облраді замість депутатів голосують сторонні люди

МВС відмовилось порушити справу проти нардепів-кнопкодавів

Депутати відмовились вводити систему боротьби з "кнопкодавами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: