МВС відмовилось порушити справу проти нардепів-кнопкодавів

У міліції стверджують, що в регламенті ВР не міститься положень про порядок використання електронних карток для голосування.

МВС відмовило у порушенні кримінальної справи за фактом фальсифікації голосування у Верховній Раді з незаконним використанням картки Володимира Ар'єва.

Про це депутат написав на власній сторінці у Facebook.

"За інформацією управління комп'ютеризованих систем Апарату Верховної Ради, ідентифікувати, яка картка була активована під час голосування, неможливо", - заявили в МВС.

"Фактів несанкціонованого втручання в роботу системи голосування "Рада-3" працівниками управління комп'ютеризованих систем Апарату Верховної ради, не виявлено", - зазначено у відповіді на запит.

В міліції також вказали, що в регламенті ВР не міститься положень про порядок використання електронних карток для голосування.

"Обмеження щодо виготовлення карток відсутні, також не визначено механізмів регулювання порядку їх виготовлення, видачі народним депутатам тощо, що у свою чергу створює можливість усупереч вимогам законів України передавати картки для голосування іншим народним депутатам", - зазначили в міліції.

За словами Ар'єва, йому залишається після цього лише звертатися в суд. Карткою Ар'єва проголосували за зміни в Конституцію, коли він сам із карткою був у США.

Нагадаємо, 1 лютого Верховна рада внесла зміни до Конституції щодо термінів виборів, продовживши свої повноваження до 2012 року, а президента – до 2015. При чому, за оцінкою опозиції, мінімум 25 депутатів з числа тих, хто голосував, були відсутні в залі.

Зокрема, серед тих, хто не голосував виявився нунсівець Ар’єв, який заявив, що він не брав участі у голосуванні, оскільки перебував у США, а його голос значився врахованим за це рішення.

У лютому Ар'єв звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розслідувати ситуацію з голосуванням за його карткою.

Читайте також:

У Литвина кажуть, що голосування чужими картками традиційне, тому ратифікація законна

У Партії регіонів розповіли, чому депутати не відповідають на запити

Депутати відмовились вводити систему боротьби з "кнопкодавами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: