Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невдовзі розпочнеться їх серійне виробництво.

В Україні успішно випробували боєприпаси вітчизняного виробництва, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За його словами, тепер український оборонний комплекс повинен швидко та ефективно налагодити виробництво власних боєприпасів.

"Це дуже важлива тема для зміцнення обороноздатності країни, її актуальність значно зросла після того, як було знищено два наших потужних арсенали," - сказав він.

Турчинов повідомив, що випробування були успішними, а всі зразки підтвердили задані бойові характеристики.

"І що дуже важливо - це найдефіцитніша група боєприпасів, а саме: 152-мм снаряди, гранати (ВОГ) для АГС і 60-мм міни для нових українських мінометів, які вже поставлені на озброєння ЗСУ," - зазначив він.

Та додав, що після проведення ще одних випробувань та прийняття на озброєння цих боєприпасів розпочнеться їх серійне виробництво. А це означає, що у подальшому "військові не матимуть на фронті проблем ані з гранатами для АГС, ані з боєприпасами крупного калібру, ані з мінами для мінометів".

Нагадаємо, днями було презентовано високоточний український снаряд "Квітник-Е". Ця зброя знищує танки на відстані 20 кілометрів і є точнішою за американський аналог Excalibur. Також було показано українсько-польську зенітну систему "Ромашка". Та дистанційне керування з планшетів батареєю гармат. 

ВідеоТурчинов заявив, що АТО вичерпала себе

Залиште свій коментар

Вибір редакції