Радар може пеленгувати цілі за трьома координатами.

Українські розробники вперше представили 3D оглядовий локатор 80К6Т, призначений для видачі цілевказівок засобам ППО, повідомляється на сайті "Укроборонпрому". 

Радар є передовою розробкою КП "НВК Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Завдяки йому військові матимуть змогу бачити повітряні об‘єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах, від 0 до понад 40 км. Він може відстежувати до 500 цілей одночасно, а спеціальна система обробки сигналів дає можливість виявляти малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу. Прилад може працювати з усіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні ЗСУ.

Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти та супроводжувати цілі з надвисокою точністю. А їх місцеперебування визначається за трьома координатами: дальність, азимут та висота, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього використовували два радари.

Ще однією особливістю моделі є її мобільність. Вона пристосована для транспортування літаками від ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром". А для розгортання необхідно всього  лише 10-15 хвилин.

Нагадаємо, днями Укроборонпром презентував ще одну новинку - бойову машину  – "Страж". Її призначено для вогневої підтримки танків на полі бою, забезпечення їхнього захисту та знищення як повітряних, так і наземних цілей – від розрахунків протитанкових ракетних комплексів до ворожої бронетехніки та вертольотів. 

ВідеоСША надали Україні три легкі радарні системи з протидії мінометному вогню

Залиште свій коментар