Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страж: "Укроборонпром" представив нову бойову машину підтримки танків

За наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем.

На міжнародній виставці "Зброя та Безпека-2017» ДК "Укроборонпром" вперше продемонстрував бойову машину підтримки танків – «Страж".

Про це інформує сайт відомства. 

Ця новітня розробка є результатом спільної роботи Житомирського та Київського бронетанкових заводів, разом з ДАХК "Артем", що входять до складу ДК "Укроборонпром".

"Страж" призначений для вогневої підтримки танків на полі бою, забезпечення їхнього захисту та знищення як повітряних, так і наземних цілей – від розрахунків протитанкових ракетних комплексів, до ворожої бронетехніки та вертольотів.

Бойова машина створена на базі танку Т-64 та оснащений бойовим модулем "Дуплет". Бойову потужність "Стражу" забезпечує дві автоматичні гармати ЗТМ-2, спарені з кулеметами, автоматичний гранатомет та високоточний ракетний комплекс "Бар‘єр".

За наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет. 

33-тонна бойова машина, оснащена 700-сильним двигуном, який забезпечує максимальну швидкість руху у 62 км/год.

"Ця машина значно розширює бойові можливості танкових підрозділів, забезпечуючи знищення найбільш загрозливих для танків цілей, поки вони виконують бойове завдання", – прокоментував розробку Михайло Мосін, директор "Житомирського бронетанкового заводу".

"Страж" створений на базі Т-64, який є основним бойовим танком Збройних Сил України. Це гарантує захист екіпажу та ефективну взаємодію "Стражу" з танковими підрозділами на всіх рівнях, від бойових ситуацій, до логістики", – розповів Вадим Шкавро, директор "Київського бронетанкового заводу".

Підприємства ДК "Укроборонпром" розробили нову термобаричну зброю, зокрема, піхотний вогнемет РПВ-16 та гранати РГТ-27С та РГТ-27С2.

"На полігоні була перевірена ефективність українських термобаричний боєприпасів. Яких, практично, на сьогоднішній день немає на фронті. Дуже не погано себе зарекомендував ручний реактивний вогнемет РПВ-16", – зазначив секретар РНБО Олександр Турчинов під час презентації зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції