"Український швед" знайшов у притулку бабусю та вирушив додому

Хлопець не схотів зустрічатися з матір'ю, яка покинула його в пологовому будинку.

17-літній шведський школяр Кристіан-Олексій Янер, який кілька останніх днів провів в Україні в пошуках біологічної матері і зустрічах із тутешньою родиною, завершує свою подорож. Він обійняв рідних, про існування яких іще рік тому навіть не здогадувався, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Юнак відвідав 77-літню бабусю у Святилівському притулку для людей похилого віку. Старенька плакала.

"Я з 2008 року працюю тут. Жодного разу її ніхто з рідні не навідував. Так знайомі.. і все", - каже директор притулку Світлана Нижник.

Донька старенької жінки Неля – мама Олексія. Однак вона твердить, що має лише одну дитину. Про 17-річного сина чути не хоче. Він теж вирішив до неї не їхати. Принаймні цього разу.

"Насправді за цю поїздку було вже так багато відповідей. Я ж звичайна людина. Мені треба усе це переварити. Для цього потрібен час", - пояснив хлопець.

Відео17-літній шведський школяр завершує свою подорож в Україні

Олексій збирається скоро повернутися до України – соціальні служби зараз шукають його сестру Анну та брата Анатолія. Ставити крапку в історії поки зарано.

ТСН супроводжувала хлопця в його дивовижній мандрівці до витоків свого життя. Як уже повідомлялося, швед повернувся до України в пошуках могили своєї матері, а натомість знайшов живу родину.

Також він відвідав виховательку з київського сиротинця "Берізка". Марії Крутельовій зараз 77 років, вона на пенсії. Перші два роки життя Олексія – саме ця жінка піклувалася про маля.

А перед від'їздом від навідав хвору сестру в інтернаті та побував на руїнах родинної хати на Полтавщині.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: