"Український швед" побував на руїнах родинної хати на Полтавщині

Хлопець також відвідав старшу сестру в інтернаті.

Усиновлений парою зі Швеції 17-літній школяр прилетів до України шукати біологічну матір і відчиняє дедалі більше дверей у минуле. Він побачив психоневрологічний інтернат, у стінах якого живе його старша сестра, руїни, на які перетворилася бабусина хата та почув спогади сусідів про родину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли лікарі розповіли 20-річній Вікторії з вадами розвитку, хто має до неї приїхати, вона зробила братові листівку.

"Я, чесно кажучи, не знав, чи зрозуміє вона, що я її брат, чи зрозуміє, що я люблю її", - зізнався Кристіан-Олексій Янер.

У селі Проценки він побачив родинний дім. Точніше, те, що від нього лишилося.

"Ці руїни для мене – мов символ смутку, що випав на долю моєї родини", - прокоментував побачене хлопець.

Попереду в нього, можливо, зустріч із матір'ю, яка покинула новонароджене немовля в пологовому будинку. Чи вистачить їм обом сміливості зробити крок назустріч один одному – ще невідомо.

ТСН супроводжує хлопця в його дивовижній мандрівці до витоків свого життя. Як уже повідомлялося, швед повернувся до України в пошуках могили своєї матері, а натомість знайшов живу родину. 

Також він відвідав виховательку з київського сиротинця "Берізка". Марії Крутельовій зараз 77 років, вона на пенсії. Перші два роки життя Олексія – саме ця жінка піклувалася про маля.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Усиновлений парою зі Швеції 17-літній школяр відкриває усе більше дверей в минуле

Усиновлений парою зі Швеції 17-літній школяр, який прилетів до України шукати біологічну матір, відкриває усе більше дверей в минуле. Психоневрологічний інтернат, у стінах якого живе його старша сестра, руїни на котрі перетворилася бабусина хата, спогади сусідів про родину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: