В Україні почали масштабну перевірку виборчих дільниць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також рятувальники відпрацьовують дії у разі виникнення надзвичайних подій на дільницях.

В Україні інспектори Державної служби з надзвичайних ситуацій почали перевіряти стан приміщень та будівель, які планують використовувати як виборчі дільниці.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

"Перевіряється стан утримання евакуаційних виходів та шляхів, стан протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо)", - розповіли рятувальники.

Як зазначається, перевірки вже відбулися у Кіровоградській області, у Корсунь-Шевченківському та Уманському районах Черкаської області, де інспектори ДСНС Черкащини провели зустріч з головами та членами окружних виборчих дільниць, а також у Житомирській області.

За результатами перевірок керівникам об’єктів надаються рекомендації з усунення виявлених протипожежних недоліків та визначаються контрольні терміни.

Окрім цього, для підвищення готовності підрозділів у разі виникнення надзвичайних подій та пожеж на об'єктах, які будуть задіяні під час виборів, у всій країні проводяться відповідні тактико-спеціальні навчання.

"27 лютого на Миколаївщині вогнеборці провели подібні тренування у Первомайському районному будинку культури та Очаківській ЗОШ №4. Під час навчання особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів відпрацьовувались дії щодо гасіння пожежі, рятування постраждалих та взаємодії з адміністрацією об’єктів", - уточнили у ДСНС.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Процедура реєстрації кандидатів у президенти завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Згодом про готовність зняти свою кандидатуру на користь Гриценка заявив ще один кандидат у президенти - Дмитро Гнап.

Залиште свій коментар

Вибір редакції