В ЄС хочуть бачити Тимошенко на виборах 2012 року

Президент Європейської народної партії Вілфред Мартенс вважає, що лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має брати участь у парламентських виборах 2012 року.

Президент ЄНП Вілфред Мартенс вважає, що лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має брати участь у парламентських виборах 2012 року.

"Звичайно, як у будь-якій демократичній країні, опозиція повинна брати участь у виборах. Для вашої країни це означає, що Тимошенко як основний лідер опозиції має брати участь у виборах 2012 року як кандидат", – заявив Мартенс у у виступі "Європейські цінності для України".

Він вважає, що суд над Тимошенко є політично вмотивованим актом утисків, які неприпустимі в європейській демократії.

"Тимошенко є довіреним другом, її партія є важливим членом нашої політичної родини, але тут мова йде про щось значно більше, ніж суд над однією людиною", – зазначив президент ЄНП.

За його словами, ЄС і особливо ЄНП будуть дуже уважно стежити за тим, як розробляється нове виборче законодавство України. Він наголосив, що якщо Україна хоче продовжувати рухатися європейським шляхом, то це законодавство має поважати базові правила плюралізму, а також вільних, чесних і демократичних виборів.

"Маніпулювання виборчим законодавством в інтересах однієї партії – це те саме, що і маніпулювання самими результатами виборів", – зазначив лідер ЄНП.

Також він додав, що сьогодні Україна ризикує відкотитися назад у своєму розвитку як демократична країна і відкрите суспільство.

Політик нагадав, що зараз Україна і ЄС ведуть переговори щодо укладення Угоди про асоціацію.

"У цей момент марно було б говорити про конкретне членство і перспективи членства України в ЄС, але було б дурницею відкладати членство назавжди", – заявив він.

Нагадаємо, раніше суддя Родіон Кірєєв відмовив президенту Європейської народної партії Вільфреду Мартенсу в побаченні з Юлією Тимошенко в СІЗО.

Читайте також:

Суддя не дозволив європейським друзям відвідати Тимошенко

Європа не змогла вирішити, що робити з Україною і Тимошенко

Президент ЄНП попросив у Печерського суда зустрічі з Тимошенко в СІЗО

Яценюк вийшов із жіночого СІЗО з квадратними очима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: