Величезний вулик убив 4-річного хлопчика

Дитину буквально розчавило важкою конструкцією.

На Рівненщині 100-кілограмовий вулик убив дитину. Трагедія сталася у багатодітній благонадійній родині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

4-річний хлопчик грався біля підводи, навантаженої вуликами з суцільної деревини. Намагався видертися на воза і зрушив брусок, що фіксував 1,5-метрові дерев'яні конструкції. Одна з них впала просто на дитину.

Родичі, які прибігли відразу після трагедії, кажуть, що все сталося миттєво.

"Він упав перший, цей вулик упав на це дишло і потім на нього. Якраз батько тут з'явився, це все побачив, схопив його на руки і в хату", - розповів родич Федір.

На виклик приїхала місцева фельдшерка. Та допомогти маленькому Веніаміну вже не могла.

"Нічого там уже не можна було зробити. Я ще намагалася щось зробити, бо ж дуже плакали всі – може, він ще живий. Може, ще він дихає. Ну, ще й масаж робила, штучне дихання, ще й колола. Ну, то вже так було, щоб не казали, що нічого не робила", - зізнається Марія Павловець.

ВідеоНа Рівненщині 100 кілограмовий вулик убив дитину

Односельчани кажуть, що це справжня трагедія для батьків. Про родину говорять лише хороше. Діти завжди були доглянуті.

"Сім'я дуже роботяща, позитивна. Віруюча, батько не п'є. Сталася трагедія, все село співчуває", - каже староста села Будимля Петро Молчанович.

Батьки досі в шоковому стані. У них залишилося ще вісім неповнолітніх дітей, найменшій дівчинці немає ще й року.

Кілька днів тому на Запоріжжі важко травмувалася дитина. Це сталося під час екскурсії у Василівському історико-архітектурному музеї – заповіднику "Садиба Попова". На 8-річну дитину із Запоріжжя впав козацький хрест.

Дівчинку шпиталізували з переломом кісток таза. Дві доби вона перебувала у реанімації. Лікування та реабілітація триватимуть кілька місяців.

Кореспондент ТСН Олена Семенович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: