Висловлювання Саакашвілі нагадали Бальцеровичу епоху СРСР

Поляк розкритикував грузина за образу чинного уряду.

Представник президента в уряді, відомий польський реформатор Лешик Бальцерович не згоден із думкою керівника Одещини Михаїла Саакашвілі про те, що уряд Володимира Гройсмана є збіговиськом нездар. Так слова очвільника Одеської ОДА подала британська газета The Guardian, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бальцерович висловлювання колишнього президента Грузії і чинного українського високопосадовця назвав шкідливим для країни. Адже вони створюють на Заході стереотип, що в Україні нічого не зроблено.

Враховуючи стартові умови, зроблено чимало – вважає польський реформатор. "На який досвід спирається висловлювання пана Саакашвили? Він не працював з урядом. Я його не бачив. Це обвинувачення без доказів. Це дуже погана практика. Мені це нагадує радянські часи", - заявив Бальцерович.

Сам Саакашвілі у соцмережах написав, що його слова британське видання передало некоректно. Натомість журналіст запевнив, що має аудіозапис, де Саакашвілі таки називає урядовців нездарами.

Цього місяця Бальцерович заявив, що в Україні почалося зростання економіки. На його думку, воно триватиме, якщо в країні триватимуть реформи.

Лешик Бальцерович не згоден із думкою, що уряд Володимира Гройсмана - це збіговисько нездар

Саме так на сторінках британської The Guardian охарактеризував чинний Кабінет міністрів глава Одещини Михаїл Саакашвілі. Бальцерович висловлювання українського високопосадовця назвав шкідливим для країни, бо вони створюють на Заході стереотип, що в Україні нічого не зроблено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: