Висловлювання Саакашвілі нагадали Бальцеровичу епоху СРСР

Поляк розкритикував грузина за образу чинного уряду.

Представник президента в уряді, відомий польський реформатор Лешик Бальцерович не згоден із думкою керівника Одещини Михаїла Саакашвілі про те, що уряд Володимира Гройсмана є збіговиськом нездар. Так слова очвільника Одеської ОДА подала британська газета The Guardian, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бальцерович висловлювання колишнього президента Грузії і чинного українського високопосадовця назвав шкідливим для країни. Адже вони створюють на Заході стереотип, що в Україні нічого не зроблено.

Враховуючи стартові умови, зроблено чимало – вважає польський реформатор. "На який досвід спирається висловлювання пана Саакашвили? Він не працював з урядом. Я його не бачив. Це обвинувачення без доказів. Це дуже погана практика. Мені це нагадує радянські часи", - заявив Бальцерович.

Сам Саакашвілі у соцмережах написав, що його слова британське видання передало некоректно. Натомість журналіст запевнив, що має аудіозапис, де Саакашвілі таки називає урядовців нездарами.

Цього місяця Бальцерович заявив, що в Україні почалося зростання економіки. На його думку, воно триватиме, якщо в країні триватимуть реформи.

ВідеоЛешик Бальцерович не згоден із думкою, що уряд Володимира Гройсмана - це збіговисько нездар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: