Янукович їде до Польщі домовлятися про угоду з Євросоюзом

Янукович їде до Польщі домовлятися про угоду з Євросоюзом

15 листопада Віктор Янукович відвідає Вроцлав / Фото: Офіційний сайт Президента України

15 листопада Віктор Янукович відвідає Вроцлав. Там він обговорить відносини України з Польщею та Німеччиною.

У вівторок, 15 листопада, президент України Віктор Янукович відвідає Польщу. Там він зустрінеться з польським президентом Броніславом Коморовським та федеральним президентом ФРН Крістіаном Вульфом.

Як повідомив глава Адміністрації президента України Сергій Льовочкін, в рамках перебування Януковича у Вроцлаві обговорюватимуться відносини нашої держави з Польщею та Німеччиною.

"Беручи до уваги поточне головування Польщі в Європейському Союзі, очевидно, що чільна увага приділятиметься, передусім, питанню укладення наприкінці року Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом", - зазначив Льовочкін, цитує прес-служба глави держави.

Крім того, Янукович візьме участь у святкуванні 200-річчя Вроцлавського університету.

Зауважимо, що зустріч Януковича з Вульфом пройде на тлі заяви, яку зробила напередодні представниця німецького уряду: Німеччина може не підписати Угоду про асоціацію між ЄС і Україною.

Зокрема, державний міністр у федеральному міністерстві МЗС Німеччини Корнелія Піпер, яка перебувала з візитом в Києві, обурилася тим, що суд не дозволив їй відвідати екс-прем'єра Юлію Тимошенко в СІЗО, що, на її думку, є порушенням прав людини.

"Ми очікуємо від країни дотримання принципів правової держави і демократії. Ми очікуємо визнання Україною європейських принципів і її руху до демократії", - підкреслила міністр.

Нагадаємо, 19 грудня пройде саміт Україна-ЄС, під час якого буде оприлюднено офіційні результати всієї роботи з угоди про асоціацію між Києвом та Брюсселем.

Читайте також:

Третина українців вже не хоче приєднуватися до Європи

Долю Європи визначатиме тіньовий уряд - "клан восьми"

Янукович: ми для ЄС як бідні родичі

У Польщі радять Януковичу обережніше торгуватися з Європою

Повʼязані теми:

Наступна публікація