Янукович їде на "саміт тисячоліття"

Президент України виступить на пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН, де поінформує про виконання Києвом  зобов'язань по досягненню цілей розвитку тисячоліття.

Президент Віктор Янукович в ході робочого візиту до США 21-24 вересня виступить на пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН, де поінформує про виконання Києвом своїх зобов'язань по досягненню цілей розвитку тисячоліття.

Шістдесят п'ята сесія Генеральної асамблеї ООН стартувала 14 вересня в штаб-квартирі Всесвітньої організації в Нью-Йорку.

Це буде другий робочий візит нинішнього українського президента в США. Перший раз Янукович відвідав Сполучені Штати в квітні. Тоді він взяв участь у роботі саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні, а також зустрівся з президентом США Бараком Обамою. Тоді Янукович заявив, що Україна повністю відмовиться від зберігання високозбагаченого урану на своїй території до 2012 року.

У ході другого візиту український лідер має намір проінформувати світову спільноту про хід демократичних реформ в країні. Виступ президента пройде на тлі заяв української опозиції і міжнародних правозахисних організацій про тиск на ЗМІ і обмеження свободи слова в країні.

Читайте також:

У Нью-Йорку відкривається "саміт тисячоліття"

Янукович покликав на вибори спостерігачів ПАРЄ

Євросоюз стурбований застосуванням сили до журналістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: