Європейські "друзі Тимошенко" підтримали асоціацію з Україною

Європейські "друзі Тимошенко" підтримали асоціацію з Україною

Юлія Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Депутат Європарламенту відреагував на лист Тимошенко до керівництва Євросоюзу із закликом до продовження співпраці з Україною.

Депутат Європейського парламенту, член групи Європейської народної партії (Польща) Павло Залевський вважає, що після звернення екс-прем'єра Юлії Тимошенко до керівництва Європейського Союзу європейські лідери не будуть мати виправдань для відмови підписання Угоди про асоціацію.

"Сьогоднішній лист Юлії Тимошенко до політиків ЄС є одним з найважливіших голосів у дискусії щодо майбутньої Угоди (про асоціацію - ред.), оскільки процес завершення переговорів був затриманий власне у зв'язку з її арештом" - йдеться у коментарі євродепутата, розповсюдженому його прес-службою в середу, 2 листопада, у відповідь на звернення Тимошенко до керівництва Євросоюзу.

Євродепутат назвав звернення українського екс-прем'єра "жестом, гідним державного діяча".

При цьому Залевський підкреслив, що у зв'язку з позицією Тимошенко деякі європейські лідери вже не будуть мати виправдань, щоб не підписувати Угоду про асоціацію.

"Ця угода в інтересах усього Європейського Союзу. Ті політики, які будуть зараз виступати проти його парафування, а згодом і підписання, будуть діяти під диктовку Росії, яка грає м'язами", - зазначив європарламентарій.

На його думку, проблеми порушення прав опозиції, свободи слова та судочинства в Україні не зникнуть відразу, але угода значно зміцнить прихильників повної демократизації політичного життя в країні.

Нагадаємо, 2 листопада Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Європейського Союзу з проханням продовжувати співпрацю з Україною і підписати Угоду про асоціацію, незважаючи на її арешт.

У своєму емоційному листі Тимошенко просить Брюссель "ігнорувати дії українських кримінальних авторитетів" і продовжити з підписанням угоди про асоціацію, яку ЕС міг зірвати на знак протесту проти її ув'язнення.

Як повідомлялося раніше, у резолюції Європарламенту, прийнятій 27 жовтня, йдеться про необхідність надати Україні перспективу членства в Євросоюзі.

Читайте також:

Литвину не сподобалось, як Україну відшмагали за Тимошенко

Тимошенко попросила Європу "ігнорувати кримінальних авторитетів" і підписати угоду

ЄС не покине Україну, навіть якщо Янукович застрелить Тимошенко – комуністи

Африканці виступили на захист Луценка і Тимошенко (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація