Збитки енергохолдингу Ахметова зросли вдвічі

Найбільший енергохолдинг України "ДТЕК" зазнав мільярдних збитків

Прибуток енергохолдингу "ДТЕК", який належить Рінату Ахметову, у минулому році скоротив прибуток до вирахування податків (EBITDA) майже втричі - до 4,087 млрд грн, порівняно з 2014-м. Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на фінансовий звіт компанії.

Чистий збиток компанії у 2015-му, порівняно з 2014 роком, зріс майже вдвічі - до 37,399 млрд грн з 19,648 млрд грн.

Такі затрати в "ДТЕК" аргументували високим темпом інфляції та підвищенням вартості технологічного палива, обладнання та витратних матеріалів.

Окрім того, в найбільшому приватному енергохолдингу України, збільшення збитків пояснили також і підвищенням залізничного тарифу, що також зумовило збільшення витрат під час виробництва електроенергії, які не були компенсовані встановленим для теплоелектростанцій "ДТЕК" тарифом.

Попри це, консолідована виручка "ДТЕК" у минулому році збільшилась на 1,8%, в порівнянні з 2014 роком.

Нагадаємо, що збільшив збитки у минулому році також і банк Ахметова "Пумб". За підсумками 2015 року банк попередньо отримав 1,755 мдрд грн збитку. А це – в 13 разів більше, ніж у 2014-му, коли збитків було 135,806 млн грн. У банку уточнили, що показники за 2015 рік поки попередні, а остаточні будуть після завершення аудиту фінансової звітності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: