Екс-дружина Меладзе про Джанабаєву: На неї без сліз дивитися було важко

Ірина Меладзе була шокована тим, до кого від неї пішов чоловік.

Колишня дружина співака Валерія Меладзе Ірина, яка образилася на його останню пісню, була шокованою, дізнавшись, що чоловік пішов від неї до Альбіни Джанабаєвої.

За словами Ірини, вона, "так само як і більшість жінок", не розуміла, яким чином Альбіна потрапила до "ВІА Гри".

"У неї дуже непереконливий образ був для тієї групи, в яку вона потрапила. На неї без сліз дивитися було важко. Я теж не розуміла, як і всі жінки, яким чином вона взагалі туди потрапила. Вона не вписувалася в формат, ні за якими критеріями... Особливих голосових обдарувань у неї не було... Такий жалюгідний образ, і я по-жіночому рекомендувала їй привести голову до ладу - волосся", - розговорилася екс-дружина Меладзе, пише "7 Дней".

Ірина поділилася, що довгий час не могла зрозуміти, що відбувається. Жінка ходила до церкви, а дивну поведінку чоловіка списувала на кризу середнього віку.

"Як любляча дружина, я ставила запитання. Він говорив про неприємності на роботі, що у нього купа кредитів в банку... Це тривало кілька років, я ходила до церкви, не могла зрозуміти що відбувається. Думала, це криза середнього віку, думала про що завгодно, крім реальної причини", - зізналася жінка.

Джанабаєва і Меладзе
Екс-дружина Меладзе впевнена, що на Джанабаєву чекає розплата

Тепер Ірині цікаво, чим все це закінчиться. Екс-дружина Меладзе впевнена, що за все розлучницю чекає розплата

"Мені цікаво спостерігати, чим це все закінчиться. Іноді людям здається, що відповіді повинні прийти через рік, два, три. Але багато речей розтягуються на десятиліття. Кожен отримає по заслугах, як то кажуть: що посієш - те й пожнеш", - констатувала Ірина.

Нагадаємо, нещодавно Альбіна Джанабаєва зізналася, що ледь не пішла від Валерія Меладзе. Артистка зауважила, що не хотіла б опинитися у тій ситуації, в якій була екс-дружина співака Ірина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: