Екс-дружина Меладзе образилася на його нову пісню

Ірина впевнена, що у композиції "Мой брат" є слова, які стосуються її шлюбу з артистом.

Колишня дружина співака Валерія Меладзе Ірина, яка вперше розповіла, як втратила сина, образилася на його нову пісню.

У композиції "Мой брат", яку Валерій записав у дуеті з Костянтином Меладзе є слова: "Мой брат сказал однажды мне: "Если не задалось, не жди". Полжизни привыкал я к ней, а нужно было просто уйти".

Ці рядки Ірина Меладзе сприйняла на свій рахунок і впевнена, що йдеться про їхній зі Валерієм шлюб, пише видання "Антена".

Ірина поділилася, що Валерій запевнив її, що текст пісні не має жодного стосунку до їхнього шлюбу. Жінка говорила, що артист не раз дякував їй за відсутність скандалів у пресі і вдома.

"Напевно, ця пісня і висловлює якусь вкрай нетипову форму подяки. Коли я поставила йому це запитання, він відповів, що даремно навмисно шукаю негатив, в тексті цієї пісні навіть думки такої не було! Не знаю, можливо, ця композиція насправді про захист амурських тигрів або біломордих дельфінів, а я просто щось неправильно зрозуміла ...", - сказала Ірина.

Нагадаємо, Валерій та Ірина Меладзе розлучилися у січні 2014 року. Як відомо, Меладзе має тривалий роман із екс-"ВІА Грою" Альбіною Джанабаєвою, яка народила йому двох синів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: