Зниклого журналіста Климентьєва шукає NASA

У справі про зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва незабаром можуть з'явитися підозрювані. Розшукувати чоловіка допомагає космічна зйомка.

Зниклого харківського журналіста Василя Климентьєва шукають з космосу, повідомив заступник міністра МВС Василь Фаринник.

"Це дозволить нам знайти певні транспортні засоби. І як би не було смішно, але нам в цьому допомагають навіть Американське національне космічне агентство (NASA) і Національне аерокосмічне агентство України", - сказав він.

За словами правоохоронця, у справі про зникнення журналіста, як і раніше залишається 4 версії, але коло потенційних підозрюваних звужується.

"Десять тисяч людей пройшли через наші руки, вивчалися неупізнані трупи. Зараз опрацьовуються чотири версії. В ході їх розгляду коло людей поступово звужується. Але є кілька людей, які до нас не з'являються. У них потрібно прояснити деякі питання, які нас цікавлять", - заявив заступник голови МВС.

Водночас високопосадовець не назвав прізвища людей, які цікавлять міліцію і які не з'являються на допити, щоб ці відомості після публікації не зіграли на користь підозрюваним. "Серед цих людей є ті, хто вже оголошений у розшук харківською обласною прокуратурою і судом", - зазначив Фаринник.

Нагадаємо, редактор харківської газети "Новий стиль" Василь Климентьєв зник 11 серпня, міліція порушила кримінальну справу за статтею "вбивство".

Під час перевірки слідчі встановили, що напередодні журналіст виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі сріблястого кольору.

Климентьєв спеціалізувався на журналістських розслідуваннях, пов'язаних із розкриттям фактів корупції. Правоохоронці відпрацьовують у справі кілька версій, серед них смерть через професійну діяльність. Зникнення українського журналіста викликало занепокоєння у низки європейських структур.

Читайте також:

Зниклий харківський журналіст виявився мільйонером

ОБСЄ вимагає від України розслідувати напади на журналістів

Могильов: до вбивства харківського журналіста причетні міліціонери

Заступник зниклого журналіста заявив, що його ніколи не знайдуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: