Неякісні БАДи можуть коштувати життя

Біологічно-активні добавки не можуть замінити ліки, попереджають лікарі. А неякісні препарати можуть зашкодити.

Розповсюджувачі біологічно-активних добавок стверджують, що ці препарати лікують майже все. Цьому вірять хворі люди, покладаючи всі надії на БАДи. А не отримавши результату, вимагають повернути гроші.

"Реклама подається у такому вигляді, що споживачеві не зрозуміло чи є це реклама ліків, чи є це реклама БАДів. Він впевнений, що мова йде про ліки, найсучасніші, які вирішать всі проблеми", - пояснює Олег Кобельков, керівник відділу контролю реклами Держспоживстандарту.

У міліції розповідають про шахрайські схеми: при спробі звязатися з вирбниками БАДів, споживачі виявляють, що адреси брехливі.

Спекулюють розповсюджувачі БАДів не лише на дорослих.
Не гребують і онкохворими дітьми. Такі аферисти переконують зневірених і засліплених горем батьків, що хіміотерапія – це зло, натомість, саме травами можна врятувати їхню дитину.

Терапевт Галина Михайлова добре знається на БАДах і знає їхню дію. Підтверджує, що вилікувати серйозну хворобу лише цими препаратами – нереально. І перш ніж їх вживати, треба порадитися з лікарем.

Добросовісні виробники харчових добавок наголошують, що це не ліки. Як повідомили у МОЗ, лікар може вам порадити БАД, але має вказати, що це добавка, як вітаміни, а не основне лікування. У такому разі купувати препарат варто у стаціонарних аптеках.

Більше про БАДи дивіться у сюжеті ТСН.ВАРТИ.

Інші сюжеті "вартових" ТСН:

Правила боротьби з недобросовісними ЖЕКами

Курці стали "кастою недоторканих" в Україні

Як уберегти своє авто від неякісного пального

Вода з пластикових пляшок містить небезпечні сполуки

Приховати номерні знаки автомобіля від ДАІ - реально

На зборі грошей на лікування дітей наживаються шахраї

Як захистити себе від шахрайства в магазинах

ВідеоНебезпечні БАДи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: