Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla занизив спортивну версію Model 3

Model 3 Performance став нижче і отримав посилені гальма.

Tesla почне випускати спортивну модифікацію Model 3 Performance із заниженою на 10 міліметрів підвіскою. Крім того, автомобіль отримає посилені гальма.

Про це Ілон Маск повідомив на своїй сторінці в Twitter.

Спортивна модифікація Model 3 дебютувала у травні 2018 - одночасно зі стандартною Model 3. Від звичайних машин "заряджені" електрокари відрізняються поліпшеними динамічними характеристиками: розгін з нуля до 96 кілометрів на годину за 3,5 секунди і максимальна швидкість — 249 кілометрів на годину. У звичайної повнопривідною Model 3 ця ж вправа займе 4,5 секунди, а її максимальна швидкість становить 225 кілометрів на годину.

Електрокар у модифікації Performance коштує на п'ять тисяч дорожче звичайної моделі. Крім підвищеної швидкості водій отримує: карбоновий спойлер, 20-дюймові колісні диски, алюмінієві педалі, червоні гальмівні супорти і шини Michelin Pilot Sport 4S.

Вартість спортивної модифікації Tesla Model 3 Performance в Америці – $ 64 тисячі. В гривнях зараз це приблизно 1 мільйон 670 тисяч.

Нагадаємо, що електромобілі Tesla будуть рости у ціні найближчі півтора року. Справа в тому, що у США знизилися федеральні кредити через перевищення ліміту продажу електрокарів.

Вибір редакції