Світоліна зберегла місце в світовому рейтингу після провального Wimbledon

Дата публікації
Перегляди
973
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світоліна зберегла місце в світовому рейтингу після провального Wimbledon

Фото: Reuters

Однак, опустилася на одну позицію в Чемпіонській гонці WTA.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) опублікувала після завершення Wimbledon нову версію світового рейтингу.

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна, яка вибула в першому колі турніру, зберегла свої позиції на п'ятому місці рейтингу.

Першою ракеткою залишилася Сімона Халеп. У топ-5 відбулася одна зміна - переможниця турніру Ангелік Кербер відіграла 6 позицій і стала четвертою.

Леся Цуренко втратила 5 місць і перебуває на 39 позиції, Катерина Бондаренко тепер 81, Катерина Козлова - 86.

Вперше до топ-100 світового рейтингу потрапила Даяна Ястремська (100 місце). 18-річна українка стала першою тенісисткою, яка народилася після 2000 року, і якій вдалося увійти до сотні найсильніших жіночого тенісу.  За останній місяць Даяна зіграла у фіналі на турнірі ITF в ІлклІ, виграла змагання в Римі і дійшла до півфіналу в Будапешті.

З новим особистим рекордом починає тиждень і Марта Костюк: 16-річна українка піднялася на п'ять рядків і посіла 129-те місце.

Варто зазначити і про прогрес Серени Вільямс, яка відіграла 153 позицій і тепер повернулася до топ-30 рейтингу - 28 місце.

Разом з тим додамо, що Світоліна опустилася на п'яте місце в Чемпіонській гонці WTA за підсумками Wimbledon. Українську тенісистку потіснила переможниця турніру Кербер, яка піднялася одразу на друге місце і тепер поступається лише Сімоні Халеп.

 

Наступна публікація