Камери автофіксації можуть виявляти ще одне порушення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незабаром цих приладів стане ще більше.

Камери автоматичної фіксації порушень ПДР, які запрацювали в Україні від 1-го червня, можуть реєструвати ще одне порушення.

Про це на сторінці у Facebook розповів заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він зазначив, що камери окрім традиційного перевищення швидкості можуть визначати й автомобіль з підробними документами.

За його словами, система автоматичної фіксації зафіксувала перевищення швидкості й надіслала відповідний лист власнику авто. Втім, насправді це виявляється не той автомобіль.

"Під час перевірки документів виявлені ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а саме: реєстраційний документ виготовлений в кустарних умовах та не відповідає жодному зразку на території України. Автомобіль та водія затримали. Працює СОГ".

Іншими словами, камери автофіксації реєструють автомобіль-двійник, чий водій зробив підробний номерний знак.

"Система автоматичної фіксації - це також додатковий інструментарій для виявлення такого виду правопорушень. Такі автомобілі будуть потрапляти в орієнтування і будуть виявлятися! Незабаром камер стане більше - буде ще краще", - додав Білошицький.

Раніше повідомлялося про те, що для водіїв створили застосунок, у якому вони можуть "доносити" один на одного за порушення ПДР.

Залиште свій коментар

Вибір редакції