Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд Англії зробив електрокари дорожчими

В Англії громадян позбавили субсидій на купівлю гібридів та деяких електрокарів.

9 листопада 2018 року у Великій Британії скасовують усі субсидії для охочих придбати гібридне авто. Більше того, навіть для покупців електрокарів держвиплати відчутно скорочують.

В уряді Англії такі дії назвали "реакцією на зниження вартості електрокарів на ринку", пише AutoExpress.

Тепер під час покупки гібридів автомобілісти залишаться без жодних грошових "бонусів" зі сторони держави. Раніше ж авто із гібридним двигуном, яке може проїхати більше 110 кілометрів на електриці, підпадало під першу категорію. Під час покупки жителі Англії отримували "субсидію" у розмірі майже шести тисяч доларів.

Покупці автомобілів 2 та 3 категорії, куди підпадають гібриди із меншим зарядом та електрокари із високим рівнем викиду CO2, отримували держвиплату трохи більше трьох тисяч доларів.

Тепер англійці, які будуть купувати автомобілі першої категорії, отримуватимуть "грант" у розмірі орієнтовно 4,6 тисяч доларів. Натомість субсидії для покупців електромобілів 2 та 3 категорії перестануть виплачуватись взагалі. Це означає, що авто на електриці, такі як Audi A3 e-tron та Mitsubishi Outlander PHEV та багато інших, які раніше мали право на отримання гранту, тепер опиняться "за бортом".

Тепер фактично жоден з електрокарів, які є на ринку Великої Британії, не здатний відповідати критеріям, необхідним для отримання грантів.

Нагадаємо, що уряд планує скасувати нульові акцизи на ввезення електромобілів в Україну. Мінфін та ГФС не підтримали законопроект, який дозволяє ввозити електрокари за заниженими акцизами у майбутньому.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції