Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У першому українському місті стартував опалювальний сезон

Поки що батареї стануть теплими в дитсадках, школах та лікарнях.

У Львові розпочинається опалювальний сезон для бюджетних установ – освіти, охорони здоровꞌя та культури.

Теплопостачальні підприємства розпочинають подачу опалення до дитсадків, шкіл, лікарень, поліклінік та закладів культури на підставі письмових звернень керівників цих закладів.

"Зазвичай опалювальний сезон для бюджетних установ розпочинається швидше, ніж для населення. Опалення подаємо на основі листів-звернень. Отож, згідно з розпорядженням міського голови, ми готові відновити подачу тепла до шкіл, садочків, лікарень і поліклінік, якщо будуть листи-звернення від них", — зазначили тепловики, яких цитує прес-служба Львівської міськради.

Теплопостачальні підприємства Львова вже здійснювали подачу опалення до понад 70 бюджетних установ.

У місті працює два великі теплопостачальні підприємства. В опалювальному сезоні 2018-2019 років ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення до понад 1,6 тисячі житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садки) та 46 медзакладів (лікарні, поліклініки). ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подаватиме опалення до 524 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садки) і 6 медустанов.

Як інші українські міста підготувались до зими і де батареї можуть бути холодними, читайтена ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоЗима близько: як перевірити готовність будинку до опалювального сезону самотужки

Згідно з рішенням Кабінету міністрів, кожен споживач тепла може сам обрати та встановити систему індивідуального опалення. Щоправда в Мінрегіонбуді одразу зазначили: встановлення таких облікових приладів  буде залежати від інженерних мереж будинку. Адже встановити лічильник тепла в новому будинку, з горизонтальною розводкою мереж, легше, ніж в стареньких багатоповерхівках. Там функціонує ще радянська вертикальна подача тепла. За будь-яких обставин сам будинок має бути підготовленим до зими. А от хто відповідає за цю підготовку та як уникнути зайвих тепловтрат - дивіться  в сюжеті. 

Зима близько: як перевірити готовність будинку до опалювального сезону самотужки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції