Допоможіть одужати Владиславу

Хлопчику потрібна тривала реабілітація.

Владислав бореться з діагнозом ДЦП. Хлопчик народився передчасно, не міг самостійно дихати і його відвезли до ОДБ в реанімаційне відділення, де він боровся за життя 14 днів. Лікарям вдалося виходити малюка.

"В 3 місяці ми перенесли першу операцію - пупкова грижа. Після чого у нас скошуються оченята і голівку ми тримаємо невпевнено. На консультації нам ставлять діагноз ДЦП, після чого лікарні стають нашим будинком. Дитина відстає у фізичному розвитку - сіли ми в 1,5 року, а повзати почали після 2 років", - розповідає мама хлопчика.

У квітні 2011 Владик переніс операцію і тепер йому потрібна реабілітація 4 рази на рік.

"На даний момент син може здолати десяток кроків самотужки не дуже впевнений, але сам, але щоб закріпити дані результати треба посилена реабілітація", - каже мама.

Жінка благає допомоги небайдужих людей для сина, але і сама є інвалідом 2 групи, протягом 6 років хворіє невиліковною хворобою, яка призводить до повної інвалідності (повна сліпота або повна нерухомість) - розсіяний склероз.

"За цей рік у Владислава хороша позитивна динаміка він ходить за ручку на більші відстані і більш впевнено проходить не великі відстані самостійно .Чим частіше Владик буде проходити лікування тим швидше він стане повноцінною дитиною .Синок дуже перспективний і про це говорять  лікарі ,але в жодному випадку не можна зупинятися на досягнутому, так як можливі незворотні наслідки", - розповідає жінка. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 0135 2563  

Одержувач Кошельник Яна Миколаївна (мама)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: