Допоможіть Вадиму зібрати кошти на операцію

Чоловікові потрібна термінова трансплантація нирки

Вадим Ворчило різко відчув себе зле 4 роки тому, після здачі аналізів і прочитаного анамнезу, лікарі поставили діагноз - термінальна хронічна ниркова недостатність 4 ступеня.

"Кожен місяць витрачалося близько 7000 грн + 2 рази на рік лягав у лікарню на додаткові обстеження і 30-денний курс крапельниць (місяць у лікарні близько 4000 грн). Гроші на медикаменти збирали всією сім'єю: ми, наші батьки, бабуся, брати і сестри. Паралельно з цим збирати гроші на операцію просто немає фінансової можливості, тому що і зараз, перебуваючи на діалізі, чоловік продовжує приймати дорогі медикаменти", - розповідає дружина Вадима.

Наприкінці минулого року стан чоловіка різко погіршився. Хвороба почала прогресувати, інтоксикація в організмі досягла крайньої токсичності. У терміновому порядку йому почали робити програмний гемодіаліз.

"Через сильну інтоксикацію крові з'явилися ще дуже серйозні ускладнення. З'явилися проблеми з серцем, тиск 200/120, анемія. У нього полінейропатія нижніх кінцівок, не відчуває стопу, пальці на ногах і не працюють м'язи на литках ніг. Дуже погано ходить. Його може врятувати тільки пересадка нирки", - каже жінка.

Готові врятувати чоловіку життя у Білорусі, але вартість операції - 60 тисяч доларів. Родина у відчаї, адже самотужки таких грошей зібрати не може, тому просить про допомогу у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5167 9872 0490 3146

Вадим Ворчило

https://vk.com/club90121748

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: