Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Термінової допомоги потребує Наталія

Стійка форма раку у жінки потребує посиленого лікування

Авраменко Наталія з міста Полтава, змушена звернутися за допомогою у лікуванні лімфоми Ходжкіна (рак лімфатичної системи).

"Розмір пухлини був 100 мм. За дев'ять місяців пройшла шість курсів нелегкої хіміотерапії та променеву терапію, на що були витрачені всі кошти родини та близьких рідних. Але хвороба прогресує. Як виявилось, у мене, так звана, рефракторна форма лімфоми (стійка до хіміотерапії). Є шанси на одужання, але для цього є лише один вихід - потрібно негайно робити високодозову хіміотерапію з подальшою пересадкою кісткового мозку (стовбурових клітин)", - розповідає Наталія.

На таке лікування родині потрібно зібрати 50 тис. доларів США, але самотужки їм не впоратись.

"Таких коштів у моєї родини не залишилось після майже року безперервного, і як виявилось,  марного лікування. Тому змушена звернутись до вас, будь ласка, допоможіть мені вилікуватись, я дуже хочу жити поряд із своїм маленьким п'ятирічним синочком і люблячим чоловіком. Не будьте байдужими, допоможіть мені зібрати кошти на лікування, щоб побороти мій страшний недуг, я буду дуже вам вдячна і обіцяю не здаватись і боротися за життя до останнього подиху", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

Номер картки "ПриватБанку":

5168 7420 1479 9237 – Авраменко Віктор Михайлович;

Код ЄДРПОУ – 14360570

Код Банку (МФО) – 305299

Рахунок одержувача – 29244825509100 

Залиште свій коментар

Вибір редакції