Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укргазвидобуванні" прогнозують мільярдні збитки від обшуків ГПУ

7 липня з офісу компанії вилучили документи.

В "Укргазвидобуванні" заявили про можливі серйозні збитки у майбутньому через обшуки у компанії.

Про це заявив глава компанії Олег Прохоренко у Facebook.

"Захід ГПУ і вилучення документів ставить під загрозу зриву програму ГРП. Іноземні підрядники не будуть працювати в умовах, коли за роботу їх ще звинувачує наше ГПУ. І як я тепер повинен платити їм за якісно зроблену роботу?", - обурюється посадовець.

За його словами, у винуватців цих можливих втрат "є конкретні імена від ГПУ".

"Якщо ми не встигнемо до кінця року видобути 200 млн м3 газу через блокування ГПУ - це додаткові витрати для закупівлі імпортованого газу "Нафтогазом" до 1,3 млрд грн, це втрата для держбюджету до 281 млн грн незаплаченої ренти. Хтось в ГПУ візьме відповідальність за втрати для України 1,5 млрд грн?", - заявив Прохоренко.

Тож тепер він ставитиме питання перед керівництвом країни щодо відповідальності конкретних осіб за зриви програми зростання українського газу.

Нагадаємо, СБУ та ГПУ прийшли з обшуками до офісів "Укргазвидобування"Про це повідомили у прес-службі компанії, запевнивши, що співпрацюють із правоохоронцями.

"У центральному офісі компанії та її філіях по всій Україні представники СБУ та ГПУ проводять обшуки та виїмку документів. Обшуки проводяться за ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 29 червня 2017 року. Клопотання надійшло від ГПУ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, згідно з ухвалою суду, вилученню підлягають документи, пов'язані з відносинами ПАТ "Укргазвидобування" та румунською компанією Tacrom Services S.R.L (Румунія) і білоруським ДП "РУП "ВО "Бєлоруснєфть". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції