Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ та ГПУ прийшли з обшуками до офісів "Укргазвидобування"

Правоохоронці вилучають документи, пов'язані з румунською та білоруською компаніями.

Служба безпеки та Генеральна прокуратура України проводять обшуки в приміщеннях ПАТ "Укргазвидобування".

Про це повідомили у прес-службі компанії, запевнивши, що співпрацюють із правоохоронцями.

"У центральному офісі компанії та її філіях по всій Україні представники СБУ та ГПУ проводять обшуки та виїмку документів. Обшуки проводяться за ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 29 червня 2017 року. Клопотання надійшло від ГПУ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, згідно з ухвалою суду, вилученню підлягають документи, пов'язані з відносинами ПАТ "Укргазвидобування" та румунською компанією Tacrom Services S.R.L (Румунія) і білоруським ДП "РУП "ВО "Бєлоруснєфть".

"Документи стосуються проведення у 2016-2017 роках ГРП, інженерних звітів та іншої важливої для діяльності компанії інформації. ГРП - це процес інтенсифікації видобутку газу", - уточнили у компанії.

Своєю чергою в "Укргазвидобуванні" наголосили, що вилучення важливої для технологічного процесу компанії документації призведе "до дестабілізації найбільшого газовидобувного підприємства України, що ставить під загрозу виконання урядової програми зі збільшення видобутку природного газу".

"Попри відсутність законних підстав рахунки ПАТ "Укргазвидобування" з кінця травня залишаються заблокованими через спробу ТОВ "Арабський енергетичний альянс" заволодіти коштами компанії у розмірі 231,6 млн грн", - нагадали у компанії.

Як повідомлялося раніше, наприкінці квітня у компанії проводила обшуки СБУ. Тоді правоохоронці пояснили необхідність своїх дій незаконним використанням програмного забезпечення, яке "Укргазвидобування" офіційно та легально закупило через систему Прозорро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції