Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іноземні туристи штурмують "українську Венецію"

До Вилкового зайшли вже понад три десятки іноземних круїзних суден.

Місто Вилкове, що на Одещині, штурмують туристи. Відтоді як сюди проклали нову дорогу на власних авто потягнулися сотні відпочивальників, а з початку курортного сезону сюди зайшли вже понад три десятки іноземних круїзних суден. Іноземні туроператори внесли "місто на воді" в свої маршрути і залюбки возять сюди своїх туристів, йдеться в ТСН.12.00.

Щоб зустріти туристів місцеві жителі відремонтували та вивели на воду усі свої човни. Вулицями-каналами таксують та проводять екскурсії для приїжджих.

Дві с половиною тисячі видів комах, три сотні пернатих та майже півсотні різновидів ссавців. Ця територія - суцільний заповідник, на який їдуть подивитись з усього світу. Дунайська риба годує і місцевих і гостей.

Відео Місто на воді: Вилкове набирає популярності серед українських та іноземних туристів

"Ці місця унікальні тим, що це незаймана природа і таких місць на нашій планеті залишилося не так вже й багато. Дуже популярні сьогодні тури від витоків до гирла, крім того сьогодні стали популярні і сухопутні екскурсії", - кажуть екскурсоводи.

На морському вокзалі чи не щотижня швартуються судна. Гості з-за кордону транзитом заїжджають на пару днів.

"Збільшився пасажиропотік іноземців, а саме громадян Німеччини, Швейцарії, Австрії ,які прибувають в місто Вилкове на пасажирських суднах", - розповідає начальник відділу прикордонної служби "Вилкове" Богдан Гуменюк.

Не лише Європа, але й Азія. За враженнями прибула навіть група з Піднебесної.

Дунайський оселедець, острівні полуниця та айва, мед та чай з унікальних трав. А ще сорт вина "Новак", який виробляють лише в українській Венеції — все для туристів. Місцеві жителі впевнені, що тутешньою природою та своєю гостинністю цього року зберуть рекордну кількість відпочивальників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції