Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У САП не знайшли порушень під час закупівель ліків МОЗом

Закупівлі відбувалися із залученням міжнародних організацій.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура не виявила корупційного правопорушення службовцями Міністерства охорони здоров'я під час закупівель ліків.

Про це повідомляє САП.

Відповідне кримінальне провадження через публікації у ЗМІ було зареєстроване 27 лютого.

Проте, за результатами проведення розслідування слідчі дійшли висновку "про відсутність у діях службових осіб МОЗ України будь-яких ознак складу злочину" під час закупівлі ліків із залученням міжнародних організацій.

У зв'язку із цим у четвер, 6 липня, цю справу вирішили закрити.

Нагадаємо, Супрун заявляла про тиск на МОЗ через закупівлі ліківСупрун розповідала, що 24 січня до МОЗ приходив старший оперуповноважений департаменту захисту економіки Національної поліції з метою доступу до документів. Ухвала, з якої по документи МОЗ прийшли слідчі - прострочена, її термін дії добіг кінця 19 січня.

"Нацполіція розслідує як Програма розвитку ООН закуповувала для МОЗ ліки за 7 державними програмами. На думку тих, хто ініціював слідство - за завищеними цінами. Дивним чином подібні припущення розходяться з підрахунками громадських організацій та міністерства ...", - казала вона. 

На початку року в медичній спільноті розгорівся скандал. Сталося це після заяви директора Центру серця Бориса Тодурова, який стверджує, що з появою Уляни Супрун у Міністерстві охорони здоров'я зупинилися закупівлі життєво важливих препаратів.

Відповіли у міністерстві на звинувачення кардіохірурга теж через Інтернет – на офіційній сторінці відомства детально описали, коли саме були проведені тендери і на які суми.

Відео В Україну завдяки ООН надійшли ліки від ботулізму

Залиште свій коментар

Вибір редакції