Зеленський назвав три досягнення на посаді президента

Зеленський назвав три досягнення на посаді президента

Право на владу

Президент наголосив, що він робить все, щоб нас поважали за кордоном.

Президент України Володимир Зеленський назвав три досягнення на своїй посаді. Це - суб'єктивізація України, інфраструктура та армія. 

Про це він сказав 26 серпня в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"Я вважаю, що ми точно суб'єктивізуємося. Я роблю все, щоб нас поважали за кордоном - не тільки всередині нашої країни. Щоб рахувалися з нашою думкою. Щоб ми були суб'єктом, щоб за нас не вирішували питання. Вважаю, що історично, коли наші політики жаліються, що то ми були під одними, то під іншими, - вважаю, це неправильна поведінка. До речі, ми на Майдані показували історію України - не яка була під кимось, а яка проходить це все. Проходить швидко. Було різне, але найголовніше - куди ти йдеш. Йдеш тільки вперед", - сказав президент. 

Володимир Зеленський поділився своїми досягненнями на посту президента

Володимир Зеленський поділився своїми досягненнями на посту президента

Також Володимир Зеленський наголосив, що для України важливою є інфраструктура та сильна армія. 

"Інфраструктура. Я вважаю, ганьба, якщо в тебе немає інфраструктури в Україні. Коли всі прилітали в Україну, казали: "Слухай, прекрасна країна, але доріг і мостів - нуль, готелів немає. Де жити незрозуміло. Замки прекрасні, зайдеш - не відремонтовані. Заходиш у музей - просто неможливо на це дивитися без сліз". Я вважаю, що Україна може бути вітриною європейською. Тому що тут і історія, і пам'ять, і природа, і їжа прекрасна, і люди. У нас одна з найпотужніших на сьогодні армій в Європі. Вибачте, не думаєш ні про свободу, ні про бізнес, коли летять літаки не як на параді, а літаки ворога. Я вважаю, що свободу треба захищати. І в захисті свободи повинен бути порядок", - пояснив Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, Зеленський прокоментував свою промову на День Незалежності.

Наступна публікація