Батько Меган Маркл виступить проти неї у суді - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Томас Маркл офіційно погодився підтримати компанію Associated Newspapers, з якою судяться герцоги Сассекські.

Батько герцогині Сассекської Томас Маркл, який рік тому через ЗМІ оприлюднив особистого листа від дочки, наразі вирішив підтримати у суді видання, яке опублікувало послання.

Як повідомлялося раніше принц Гаррі у жовтні минулого року подав до суду на таблоїд Mail on Sunday і його видавця Associated Newspapers, звинувативши їх у порушенні авторських прав та конфіденційності королівської сім'ї через публікацію приватного листа Меган, адресованого її батькові. 

Так, за повідомленням видання Daily Mail, наразі Томас Маркл офіційно дав свою згоду підтримати у суді видання та видавця та виступити проти герцогів Сассекських. Чоловік виступить як ключовий свідок захисту в судовій справі, порушеній проти газети. Резонансна справа буде розглядатися у Високому суді Лондона. Вірогідно саме свідчення Томаса стануть основними відомостями цього розгляду.

Томас Маркл

У документах батька, які були подані до суду, йдеться про те, що його стосунки з Меган різко зіпсувалися під час її підготовки до весілля з принцем Гаррі. А саме згадується епізод, коли Маркл зв'язався зі своєю дочкою та сказав, що не зможе бути присутнім на її весіллі через операцію на серці. Після того Томас отримав повідомлення від принца Гаррі, в якому той звинуватив його у заподіянні шкоди дочці і навіть не запитав про його здоров'я. Це, за словами Маркла, "глибоко його поранило".

Нагадаємо, що окрім позова за опублікований лист, герцогиня Сассекська також звинуватила національну газету і видавця в публікації "неправдоподібних" історій в спробі представити її в "негативному" образі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції