Прем'єра шоу "PRO любoff" відбудеться 5 квітня

Прем'єра шоу "PRO любoff" відбудеться 5 квітня

Прем'єра шоу "Про любов" на каналі "1+1" - 5 квітня.

5 квітня в ефірі телеканалу "1+1" стартує розважальний проект "PRO любoff", знятий за форматом Tough Love компанії "Shine International".

Молоді жінки, яким катастрофічно не щастить у коханні, за допомогою досвідченого тренера Миколи Воробйова спробують змінити себе і своє ставлення до чоловіків заради зустрічі з гідним обранцем.

Вісім головних героїнь шоу "PRO любoff" - різні за віком, зовнішністю, освітою, поглядами на життя і амбіціями молоді жінки. На час проекту вони опиняються під одним дахом. Серед учасниць є як наївні романтичні дівчата, так і успішні бізнес-леді, та навіть фатальні жінки-вамп. У кожної з них своя історія кохання і розчарування в ній. Об'єднує героїнь шоу "PRO любoff" лише одне - втома від самотності і величезне бажання побудувати міцні, стабільні стосунки з гідним чоловіком.

Головним психологом, порадником і помічником героїням виступає відомий пітерський тренер-психолог, знавець жіночих сердець Микола Воробйов. З його допомогою учасниці зможуть критично переосмислити особистий досвід стосунків з чоловіками, зрозуміти причини минулих невдач, визначити, чого насправді чоловік їх мрії шукає у стосунках із жінкою. Героїнями шоу доведеться багато чого змінити в собі, щоб надалі правильно будувати стосунки з чоловіками.

Учасниками нового шоу будуть не тільки жінки, а й чоловіки. Адже, крім теоретичних занять по чоловічій психології, героїнь очікують і практичні, на яких вони зможуть закріпити засвоєний матеріал. Микола Воробйов обіцяє особисто підібрати кожній учасниці гідного чоловіка і влаштувати з ним романтичне побачення. Що з цього вийде і чи підуть про запас героїням шоу "PRO любoff" отримані знання стане відомо зовсім скоро.

Прем'єра проекту - 5 квітня.

"Про любов" на каналі "1+1" з вівторка по четвер 22:30.

Читайте також:

4 квітня на каналі "2+2" прем’єра ризик-шоу "Володар темряви"

Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

Стали відомі імена учасників шоу "Пекельна кухня"

Повʼязані теми:

Наступна публікація