Щоденники Джорджа Харрісона опублікують

Щоденники Джорджа Харрісона опублікують

Джордж Харрісон / Фото: AFP

Режисер Мартін Скорсезе зняв про Джорджа Харрісона фільм. Також у 2011 році вийде книга "Життя в матеріальному світі: Джордж Харрісон".

Фрагменти щоденників Джорджа Харрісона увійдуть до книги "Життя в матеріальному світі: Джордж Харрісон", яка надійде в продаж восени 2011 року.

Щоденники, а також листи і рідкісні фотографії укладачам видання надала вдова музиканта Олівія Харрісон. Випуск книги буде приурочено до виходу на екрани однойменного документального біографічного фільму. Режисером картини є Мартін Скорсезе. Він же написав передмову до книги.

Про те, що зйомки присвяченого Харрісону фільму завершені, Скорсезе оголосив ще в травні 2010 року. На роботу над фільмом у режисера пішло близько трьох років. Причому паралельно Скорсезе знімав "Острів проклятих" з Леонардо ДіКапріо.

Олівія Харрісон надала режисерові рідкісні відеоматеріали з власних архівів. Мартін Скорсезе раніше звертався до вдови музиканта з пропозицією зняти фільм про Джорджа Харрісона, однак раніше вона відповідала відмовою.

Читайте також:

У Джорджа Харрісона з'явиться зірка на Алеї слави

Харрісон - володар зірки

Маккартні видасть невидану пісню "Бітлз"

Повʼязані теми:

Наступна публікація