Вітні Х'юстон потусила на "Чорному балу"

Американські зірки зібрались разом на щорічній подіїі під назвою "Чорний бал", де робили пожертвування дітям, які хворі на ВІЛ та СНІД в Африці та Індії.

Однією із головних подій осіннього сезону є так званий "Чорний бал". На нього збираються темношкірі (і не тільки) знаменитості. Мета - допомогти дітям. Пожертвування приймалися на користь фонду Keep A Child Alive - він займається, зокрема, дітьми, які хворі на ВІЛ та СНІД в Африці та Індії.

Зрозуміло, селебріті просто не могли пропустити цю подію. Приїхала майбутня мама Аліша Кіс (зовсім скоро у неї з чоловіком народиться спадкоємець або спадкоємиця). Також була помічена Вітні Х'юстон. Гостями "Чорного балу" також стали Бейонсе, Ашер та інші.

Бейонсе приїхала з чоловіком Джей-Зі. По червоній доріжці вони не пройшлись, зате Джей-Зі виступив на вечорі разом з Алішою Кіс. Також була помічена Дженніфер Хадсон. Здається, вона досить давно не бачилася зі своїми зірковими друзями - Вітні Х'юстон і Алішою.  Половину вечора вона пробазікала з Бейонсе.

Читайте також:

Бейонсе - найуспішніша співачка десятиліття

Beyonce подобається боротися з Jay-z

Jay-Z перейнявся кризою

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація