Michelle Andradе вперше розповіла про свого бойфренда

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Michelle Andradе вперше розповіла про свого бойфренда

instagram.com/mishvirmish

Артистка зазначила, що насамперед коханий для неї – друг.

Українська співачка болівійського походження Michelle Andradе, яка нещодавно показала свою бабусю, вкрай рідко говорить про особисте життя.

Аж от вперше про нові стосунки заговорила у програмі 2POPODCAST Потапа і Позитива. Мішель зізналася, що дійсно закрутила новий роман, однак з ким, як довго вже зустрічається та якісь інші подробиці вирішила не розголошувати.

Разом з тим виконавиця поділилася, що її бойфренд, насамперед, для неї – друг.

Michelle Andradе / instagram.com/mishvirmish

Мій хлопець знає більше, ніж подружка, ніж мама. Він мій друг насаиперед. Всі проблеми вирішуються в родині, між парою. Це ж круто, коли людина творча закохана, тому що вона більше творить, по-іншому почувається

зазначила Андраде

Пригадала артистка й свої попередні стосунки зі співаком Микитою Ломакіним. Познайомилися ексзакохані на одному з талант-шоу, де обоє були учасниками. Тоді Мішель подобався інший хлопець, проте він на побачення не прийшов. Ломакін підтримав свою подругу Мішель у той момент, а згодом їхня дружба переросла у стосунки.

Три роки ми вже не разом. Ми почали стосунки, коли мені було 17 років і зустрічалися п'ять років. Ми були дуже молоді, юні, зелені, нічого не знали і завдяки цим стосункам багато що дізналася я

поділилася артистка

Нагадаємо, місяць тому Michelle Andrade у мереживному ліфі поніжилася в ліжку та засвітила соски. Артистка розбурхала уяву пікантними фото.

Наступна публікація