Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наскільки близько фанати можуть підібратися до серцеїда Винника. Експеримент ТСН

Співак зібрав аншлаг у столичному Палаці спорту.

Український співак Олег Винник, який нещодавно влаштував безкоштовний концерт для одеських вчителів, вчора зібрав столичний Палац Спорту.

Вчора у Києві у переповненому залі співав Олег Винник. Стільцями був заповнений навіть майданчик, там де зазвичай організовується фан-зона, йдеться у сюжеті ТСН.

Олег Винник_1
instagram.com/olegg.vynnyk

Знімальна група завітала на грандіозний концерт без професійної камери, щоб перевірити, наскільки близько можна дістатися зірки звичайному фанату, а не журналісту.

Кореспондент залишила мікрофон і камеру, взяла квіти і вирішила перевірити, наскільки близько дістанеться до улюбленого співака і, можливо, навіть зможе доторкнутися до нього.

ВідеоВинник зібрав аншлаг у Києві

Квитки під дві тисячі гривень та жіночі черги до чоловічого туалету - у столичному Палаці спорту відбувся концерт Олега Винника. Багатотисячний зал був заповнений. Стільцями навіть був заставлений майданчик, який зазвичай виділяють під фан-зони.

Винник зібрав аншлаг у Києві

Виявилось у багатотисячному залі з квітами сотні жінок і до сцени підійти майже неможливо. Фан-зона була маленька і її повністю викупив фан-клуб Олега Винника "Многосчастьєвськ".

Концерт Винника почався з нових пісень, які не викликали особливих емоцій у залу. Коли Винник передав мікрофон своїй бек-вокалістці Таюне, аби вона виконала свої три сольні пісні - публіка взагалі стихла.

Проте під час виконання старих хітів глядачки повністю розігрілися.

Саме в цей момент журналістка ТСН спробувала пробратися ближче до сцени, бо у фан-зону "Многосчатьєвська" пускають лише тих, хто з квітами. В результаті спроби пробитися до серцеїда Винника можна отримати зіркове рукостискання.

Олег Винник_2
instagram.com/olegg.vynnyk

Отже, результат фанатського експерименту: це якщо у вас є квіти, максимум, що ви можете отримати від Винника - потримати його за руку. Але якщо у вас є картина, ви можете поцілувати його в щічку.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції