Роман Марата Башарова та Тетяни Навки - піар-хід

Бурхливий роман між актором Маратом Башаровим і олімпійською чемпіонкою Тетяною Навкою, що почався на льодовому проекті, насправді був рекламним ходом.

Марат Башаров, Тетяна Навка
Paparazzi
Марат Башаров і Тетяна Навка - піар?
Законний чоловік фігуристки Олександр Жулін в кожному своєму інтерв'ю стверджував, що стосунки між його дружиною і популярним актором були суцільною брехнею. Жодного любовного трикутника насправді не було.

У Тетяни не було коханця – вона завжди була вірна своєму чоловіку. Безкінечні розмови про любовний трикутник змушували Жуліна відмовлятися від інтерв'ю. У одній бесіді з журналістом Жулін зізнався:
"Все одно напишуть, що хочуть почути, а про хороше, тим більше, про щасливу сім'ю, писати нудно".

Марат Башаров, награвшись в героя-коханця, вирішив розповісти правду про свої стосунки з фігуристкою. У інтерв'ю одному з українських видань актор розповів, з якої причини дав привід для пліток:

"Інтерв'ю моєї дружини Лізи, в якому вона розповідає про наше розлучення, - вдалий піар-хід. - Напередодні прем'єри фільму з моєю участю "Юленька" ми вирішили якось привернути увагу глядачів до фільму: провели паралель між подіями життя мого кіногероя і моєю особистою - і всі повірили. Такого резонансу навіть не чекали".

Украинцы стали подзарабатывать на вторсырье
День
Найяскравішим випадком стала прем'єра фільму "Юленька", на якій Башаров і Навка таємно цілувалися в кутку в той час, як колишня дружина Марата Ліза Круцко, оклемавшись від розлучення, фліртувала із заможними чоловіками.

Після прем'єри Марат сказав кореспондентам:
"Якби я сказав, що "гей", мені б ніхто не повірив. А скажу: "У мене роман з Навкою" - вірять відразу. Потрібно говорити народові те, що він хоче чути".

Насправді фігуристи Олександр Жулін і Тетяна Навка живуть в щасливому шлюбі достатньо довго. І до їхнього розлучення справа поки що не дійшла.

Читайте також:

Марат Башаров лапає дівчат "за зад"

Башаров та його екс-дружина торгують розлученням

Богдан Ступка стане батьком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: