Злата Огнєвіч стала тріумфаторкою премії "Золота Жар-птиця"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка вперше була нагороджена почесним званням "Співачка року".

Популярна українська співачка Злата Огнєвіч, яка наприкінці минулого року представила альбом з неочікуваними експериментами "Грані", вчора, 18 квітня, під час церемонії нагородження премії "Золота Жар-Птиця" стала тріумфатором і отримала одразу дві статуетки.

Злата Огнєвіч_1

Зірка вперше була нагороджена почесним званням "Співачка року" та статуеткою від національної премії "Золота Жар-Птиця". Почувши своє ім'я на сцені, вона Злата Огнєвіч не стримала емоцій.

"Дякую! В мене просто немає слів! Так не можна людей лякати! Я думала, що поки я дійду до сцени, мене вдарить і я впаду на підлогу! Дякую своїй команді, вона в мене найкраща в світі. Дякую за пісні Михайлу Некрасову, який вміє писати хіти в різних жанрах. Друзі, що я хочу сказати: поки дивилась кадри з минулорічної премії, я побачила, що я трошки погладшала. Треба скинути пару кіло", - з іронією зауважила артистка.

Злата Огнєвіч_2

Тріумф співачки був підкріплений ще однією важливою нагородою - в номінації "Dance-хіт" - артистка отримала премію за пісню "Doloni".

"Головне - в мене з'явився альбом "Грані", дякую за те, що ви його слухаєте. Дякую за це щастя і честь стояти на сцені. Обіцяю - в цьому році я вас не підведу! Буде ще більше класних пісень, ще більше моєї виснажливої роботи і сьогодні я прийду додому і в мене буде цілих три золотих пір'ячка! - радісно та емоційно вимовила Злата Огнєвіч зі сцены Палацу "Україна". 

Злата Огнєвіч_4
прес-служба Злати Огнєвіч

Нагадаємо, першу статуетку премії "Золота Жар-Птиця" артистка отримала минулоріч в номінації "Dance-хіт" за трек "Танцювати". В цьому році артистка повторила минулорічний успіх в цій же номінації та додала до своєї колекції ще одну нагороду як "Співачка року".

У планах артистки вже в червні цього року тур Америкою та Канадою, а восени Злата Огнєвіч вируштить в тур Україною, який охопить 35 міст та обіцяє бути наймасштабнішим в її кар'єрі співачки.

Зауважимо з повним списком переможців премії можна ознаймитись за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції