Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конфісковані на митниці товари продаватимуть через інтернет

Відповідальним за забезпечення функціонування системи визначили "Прозорро.Продажі".

Конфісковані у державну власність товари за порушення законодавства з питань митної справи продаватимуть на електронних аукціонах та редукціонах.

Це передбачено новою постановою, яку розробили в Міністерстві фінансів спільно з Державною фіскальною службою (Державною митною службою) і яку затвердив 4 грудня Кабмін.

"Цією постановою затверджується новий порядок реалізації товарів на митних аукціонах та редукціонах - з використанням сучасних електронних торгових систем. ДП "Прозорро.Продажі" визначається відповідальним за забезпечення функціонування такої системи", - повідомили в Мінфіні.

У відомстві переконані, що "нова постанова дозволить підвищити відкритість та прозорість продажу товарів, що перейшли у власність держави за порушення законодавства з питань митної справи. Це сприятиме залученню ширшого кола потенційних покупців, а отже, і збільшенню обсягів надходжень до державного бюджету за рахунок коштів від реалізації товарів".

"Товари, що не пройшли митний контроль, продаватимуться через "ProZorro.Продажі". Будуть продаватися: товари, що зберігаються на складах митниць, за якими власник не звернувся до закінчення строків зберігання; товари, які були виявлені під час здійснення митного контролю в зонах митного контролю, і власник яких невідомий; товари, поміщені у режим відмови на користь держави; товари, що швидко псуються та мають обмежений строк зберігання. Станом на 1 січня 2019 року на складах митниці зберігається товарів на суму близько 840 млн грн", - зазначили в Держмитслужбі.

Тим часом Кабмін ухвалив рішення про запуск Нової митниці.

Відео Максим Нефьодов - відверто про хіпстерство, косметологічні процедури та боротьбу з корупцією

В його резюме - досвід роботи інвестбанкіром та ціла система ProZorro. Новий очільник митної служби Максим Нефьодов - про боротьбу з контрабандою та корупцією на митниці, гроші для митників, перші реформи, стосунки з Соросом, Марші Рівності ЛГБТ і про те, чому його називають ламберсексуалом, а в його чоловічій косметичці є обов'язковий крем під очі.

Максим Нефьодов - відверто про хіпстерство, косметологічні процедури та боротьбу з корупцією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції