Кабмін ухвалив рішення про запуск Нової митниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона запрацює 8 грудня.

Кабмін ухвалив рішення про запуск Нової митниці. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова відомства Максим Нефьодов.

За словами Нефьодова, Нова митниця запрацює у неділю, 8 грудня.

"Спеціально стартуємо в неділю, аби мінімізувати можливі проблеми на початку роботи. Але заздалегідь вибачаюсь, якщо перші пару днів десь щось буде складно - все таки одномоментне вимкнення однієї великої структури і запуск іншої - це челлендж", - написав глава Державної митної служби. 

Зазначимо, що 24 жовтня Максим Нефьодов заявив, що процес створення регіональної структури новоствореної ДМС запущено. Зокрема, вже затверджено типові структури підрозділів, підписані положення про митниці та обрано 16 в.о. керівників, які отримають статус юридичних осіб, отримано також погодження Кабміну. 

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. 16 липня в Україні офіційно зареєстрували митну службу. Її керівник Максим Нефьодов розповів, що буде далі.

Він також згодом розповів про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці". Упродовж трьох місяців відомство має скласти план цифрової трансформації органу.

Минулого тижня Нефьодов анонсував створення онлайн-сервісу для скарг на діяльність митниці. Такий електронний сервіс створять для перевірки вартості вживаних автомобілів.

Відео Максим Нефьодов - відверто про хіпстерство, косметологічні процедури та боротьбу з корупцією

В його резюме - досвід роботи інвестбанкіром та ціла система ProZorro. Новий очільник митної служби Максим Нефьодов - про боротьбу з контрабандою та корупцією на митниці, гроші для митників, перші реформи, стосунки з Соросом, Марші Рівності ЛГБТ і про те, чому його називають ламберсексуалом, а в його чоловічій косметичці є обов'язковий крем під очі.

Максим Нефьодов - відверто про хіпстерство, косметологічні процедури та боротьбу з корупцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції