Бомжів нагодують на 5 копійок на день

Дата публікації
Перегляди
2680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бомжів нагодують на 5 копійок на день

Чи зможе міцева влада нагодувати людей на 5 копійок в день? / Фото: 3rm.info

Водночас на послуги з технічної підтримки інтернет-порталу міськради Дніпропетровська віддадуть 178 тисяч гривень.

Депутати Дніпропетровської міськради виділили на харчування безпритульних 23,9 тисячі гривень, а на утримання міськради - 23 мільйонів гривень.

Про це повідомив депутат Дніпропетровської міськради Максим Курячий, який зазначив, що дані програми є основоположними для формування бюджету міста на 2012 рік.

"На гаряче харчування безпритульних депутати виділили на весь рік 23,9 тисячі гривень. У місті, за даними громадських організацій близько 2 тисяч бездомних. Ось і виходить, менше ніж 5 копійок в день", - сказав Курячий.

За його словами, на гаряче харчування малозабезпечених громадян, яких в місті близько 90 тисяч осіб, передбачено всього 26,1 тисячі грн. На матеріальну допомогу афганцям - 108 тисяч.

Водночас на утримання будинків міської ради та створення сприятливих умов праці співробітників, передбачено близько 23 мільйонів гривень. А на послуги з супроводження та технічної підтримки офіційного інтернет-порталу міськради 178 тисяч гривень.

"Це значить зарплата системного оператора порядку 14 тисяч гривень. Але як можна на 5 копійок нагодувати нужденних? Я пропонував поміняти цифри місцями, але провладна більшість у міськраді, вважає сьогодні це нормою, на жаль", - зауважив Курячий.

Нагадаємо, через брак фінансування та байдужість держустанов у Дніпропетровську руйнується пам'ятка культури світового значення - Богородицька фортеця.

Читайте також:

У Києві нарахували 15 тисяч бомжів

У Дніпропетровську руйнується пам’ятка світового значення

У Києві безкоштовно навчатимуть інформатиці бомжів та наркоманів

Пенсіонерам вистачить на їжу 440 грн у місяць - Кабмін

У дитсадках дітей годували коров'ячими хвостами

Наступна публікація