Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 S&P підтвердило рейтинги для України зі стабільним прогнозом

Аналітики очікують, що Київ проведе "фіскальні, фінансові та економічні реформи, необхідні для отримання нових траншів від МВФ.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг України в іноземній і національній валютах на рівні B-.

Про це повідомляє DW із посиланням на S&P.

"Довгостроковий і короткостроковий суверенні рейтинги України на рівні B-/B. За обома рейтингами "стабільний" прогноз", - йдеться в повідомленні.

Аналітики S&P очікують, що Київ проведе "фіскальні, фінансові та економічні реформи, необхідні для отримання нових траншів від Міжнародного валютного фонду (МВФ)".

Якщо українська влада не виконає розпорядження МВФ і Україна не отримає черговий кредит, суверенний рейтинг країни буде переглянутий у бік зниження, попереджає S&P.

Раніше міжнародне рейтингове агенство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолта емітента України в іноземній і національній валюті на рівні "B-" зі стабільним прогнозом.

"Рейтинг України відображає обмежені можливості залучень на зовнішніх ринках, великий держборг і уповільнені структурні перетворення, а також слаборозвинений банківський сектор і політичні ризики", - зазначили в агентстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції