Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третя стать: нардепи поділилися міркуваннями про перспективи трансгендерів в Україні

Політики вважають, що проблеми сучасної Європи для України поки що не на часі.

Українські депутати не готові піти шляхом Німеччини та оголосити про появу третьої статі поряд із чоловіками і жінками. Тоді як у ФРН суд зобов’язав владу додавати у свідоцтва про народження гендерну ідентичність тих, хто не є ні чоловіком, ні жінкою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп Логвинський працює в Раді Європи якраз над схожою тематикою, тому легко перераховує 12 видів трансгендерів. Та задається питанням, чи потрібні окремі туалети для представників цього середнього роду. А Мушак пропонує піти ще далі та замислитися над правами секс-роботів, наприклад, чи може він відмовити в статевій близькості людині.

ВідеоЧиновники зізналися, чи готові запровадити в Україні поняття третьої статі

Однак більшість народних обранців так серйозно в проблематику не заглиблювалися і говорили винятково про те, чи є жіноподібні чоловіки та чоловікоподібні жінки в Раді. Гончаренко зізнався, що серед депутатів вистачає категорії "не те і не те", а Острікова заявила, що любить усіх людей, включно з фемінними чоловіками. Тетерук пригадав, що міг заплакати лише в дитинстві, а Кіссе зізнався, що може це зробити і тепер. "Від злості, що не можу чогось досягти", - пояснив він. Підсумувала ж розмірковування колег Червакова: "Світ збожеволів, скочується у прірву! Третя стать – це народний депутат".

Раніше депутати зізналися, як фліртують в українському парламенті. "Флірт – це уже та межа, яку не треба переходити", - вважає Сергій Тарута. Він розповів, що коли працював у бізнесі, встановлював для працівників чіткий регламент, що стосувався, зокрема, одягу, котрий не ставав би приводом для спокуси колегам. А от Борислав Береза просить обійтися без пуританства.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції