Українцям в "червоних" зонах підвищать субсидії: що зміниться

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українцям в "червоних" зонах підвищать субсидії: що зміниться

УНІАН

Соціальні нормативи збільшили на 50%.

В Україні збільшену субсидію нараховуватимуть жителям "червоних" зон карантину.

Про це повідомили в Мінсоцполітики, розповіли у Сніданку з 1+1.

Зазначається, що для регіонів, де встановлений посилений карантин, соціальні нормативи збільшили на 50%. У цих межах дається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ.

Стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

  • холодна вода - 2 кубометри на особу (при наявності гарячої води) і 3,6 кубометра (при відсутності гарячої води)
  • гаряча вода - 1,6 кубометра на одну людину на місяць
  • водовідведення - 3,6 кубометра на одну людину на місяць
  • газ - за наявності плити і гарячої води 3,3 кубометра на одну людину в місяць; за наявності плити і без гарячої води 5,4 кубометра; за наявності газової плити і газової колонки 10,5 кубометрів;
  • електроенергія - 70 кВт/год на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 190 кВт/год на місяць і так далі.

Усі ці нормативи розраховані на одну особу на місяць. Вони діють від жовтня цього року. Утім, не є постійними - лише допоки регіон буде в "червоній" карантинній зоні. Органи соцзахисту не вимагають від субсидіантів жодних додаткових документів. Нарахування будуть здійснені автоматично.

Як повідомлялося, від 26 жовтня режим суворих карантинних обмежень запровадять у Рівненській та Миколаївській областях - так вирішила державна комісія. Зараз у "червоній" зоні шість регіонів: до Херсонської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської і Донецької областей додалася Сумська.

Читайте також: 

Наступна публікація